2 травня 2024 року Організаційно-методичний відділ Навчально-методичного центру університету для здобувачів освіти та випускників Факультету провів організаційно-правовий семінар «Нормативно-правовий супровід працевлаштування випускників УДУ імені Михайла Драгоманова». Під час семінару було ознайомлено з соціальними гарантіями, правами та можливостями першочергового працевлаштування та карʼєрного зростання майбутніх молодих фахівців. Ознайомлення з вимогами потенційних роботодавців до вимог сучасного ринку праці. Інформування про діючі нормативно-правові документи згідно чинного законодавства.