Натхненний захід

17 жовтня 2024 року на Факультеті соціології та соціальної політики Українського державного університету Імені Михайла Драгоманова відбувся теплий і натхненний захід: студенти 1-3 курсів та організатори майстер-класу -доцети кафедри соціальної освіти та соціальної роботи Голубенко Тетяна Олександрівна та Соляник Марина Геннадіївна, старший викладач кафедри соціальної політики Заможський Андрій Борисович зібралися, щоб виготовити патріотичних янголів та браслетів для наших Захисників та Захисниць України.

У кожен виріб вкладали душу, надію та вдячність, перетворюючи свої поробки на символи підтримки і незламності. Це не просто речі – це маленькі оберіги, які нагадують нашим Героям та Героїням, що про них пам'ятають і чекають вдома.
Все буде Україна!