День української писемності та мови

УДУ імені Михайла Драгоманова традиційно обʼєднує в День української писемності та мови всіх, хто плекає українське слово!

Спільно з партнером університету Рухом "Єдині" запрошуємо драгоманівців долучитися до написання Радіодиктанту національної єдності.

Всеукраїнський Рух "Єдині" — проєкт освітньої та психологічної підтримки в переході на українську мову, допомогою якого вже скористалися понад 120 тисяч людей! Таких результатів вдалося досягти завдяки вагомій праці драгоманівців, зокрема студентів та викладачів факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка.

25 жовтня о 10.30 год. запрошуємо всіх обʼєднатися наживо. Написання Радіодиктанту відбудеться спільно із зірковими амбасадорами Руху "Єдині" та вчителями української мови, які увійшли до списку "Global Teacher Prize".

Запрошуємо реєструватися: https://forms.gle/iVnktDhWDGBN4rdv9

Усі зголошені отримають листи підтвердження з детальною інформацією про захід.
Єдині в мові! Єдині в боротьбі!